Kijanki

Zajęcia dla dzieci 4-6 lat, które stawiają pierwsze kroki na basenie

Miejsce: Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
Image Description
TRWAJĄ ZAPISY NA SEMESTR LETNI!
Zapisz dziecko!
Poziom: od początkujacego
Semestr zimowy: wrzesień 2023-styczeń 2024
Semestr letni: luty 2023-czerwiec 2024
Zajęcia: w tygodniu, w weekendy
Czas: 45 minut / zajęcia
Grupa: max. 8 osób
Płatność: miesięczna lub semestralna

Cel zajęć:

oswojenie z wodą i przełamanie lęku / pierwszy kontakt z pływaniem
nauka pływania poprzez zabawę

Opis

Dla Kijanek przygotowaliśmy dwie grupy - Oswojenie z wodą oraz Grupę początkujacą, które odpowiadają na różne potrzeby dzieci w tym wieku. Podczas zajęć Oswajania z wodą, pokazując że jest to środowisko przyjazne do nauki i zabawy. Małe grupy oraz trener pracujący z dziećmi z poziomu wody sprawia, że maluchy czują się bezpieczne i zaopiekowane. Na zajęciach uczymy zanurzania głowy, pracy z oddechem, unoszenia się na wodzie oraz pierwszych ruchów pływackich. Jesli w trakcie roku dziecko poczuje się już pewnie w wodzie, może przejść do grupy początkującej.

Dzieci, które nie boją się wody, czują sie w niej swobodnie zapraszamy na zajecia w grupie Początkującej. Podczas zajęć uczymy sie pierwszych, prawidłowych ruchów pływackich, nurkujemy w poszukiwaniu skarbów na dnie basenu i oswajamy się z pierwszymi skokami do wody, pod czujnym okiem trenera. W tej grupie trener pracuje z dziećmi z brzegu basenu.

Dzieci w obu grupach pracują zarówno z wykorzystaniem sprzętu pomocniczego, tj. makaron, pasy wypornościowe czy deski pływackie, jak i z kolorowymi zabawkami, które pomagają w nauce nurkowania.

ZAPISY: Zapisz dziecko na zajęcia wypełniając poniższy formularz. Jeśli chcesz skorzystać z lekcji próbnej daj nam znać mailowo na szkola@letsmovigo.com

Podczas zapisów na zajęcia pobierana jest przedpłata rezerwacyjna w wysokości 150 zł. W przypadku rezygnacji z kursu przedpłata zostanie zwrócona lecz jej kwota zostanie pomniejszona o 50 zł kosztów manipulacyjnych. Prosimy o rozważne zakupy. Opłata rezerwacyjna pomniejsza pozostałą do opłacenia kwotę za naukę pływania.

Koszt zajęć w wysokości 55 zł dotyczy płatności za semestr z góry. W przypadku opłaty miesięcznej koszt 1 zajęć wynosi 60 zł.


Harmonogram

piątki soboty niedziele
Grupa początkująca 16:45 - 17:30 Oswojenie z wodą 09:15 - 10:00 Oswojenie z wodą 09:15 - 10:00
Grupa początkująca 09:15 - 10:00 Grupa początkująca 10:15 - 11:00