poznaj nasz zespół

Trenerzy moviGO

Image Description

Adam Jerzykowski

Adam - założyciel Szkoły Pływania moviGO, pływa w jeziorach, rzekach i oceanach… w basenie też się czasem zdarza ;) Co prawda, jako młody chłopak nie trenował wyczynowo pływania, a na poważnie za treningi wziął się dopiero w 2013 r. Od tego czasu woda to zdecydowanie jego żywioł.
W latach 2015-2017 „Jerzyk” podjął się kilku wyzwań pływackich: najdłuższym było przepłynięcie 40 km z Giżycka do Mikołajek (prawie 17 godz. w wodzie), z kolei najbardziej spektakularna była “ucieczka” z więzienia Alcatraz do San Francisco. W latach 2018 i 2019 zorganizował największą charytatywną imprezę pływacką w Polsce, czyli Dzień Marzyciela. Od 3 lat Adam dzieli się swoim doświadczeniem i skupia się na pracy z dorosłymi, którzy chcą się nauczyć pływania od podstaw lub mają sportowe zacięcie i chcą rywalizować w zawodach triathlonowych lub Open Water. Z kolei w ramach założonej przez siebie fundacji Swim For a Dream, prowadzi bezpłatne zajęcia z nauki pływania dla podopiecznych Pieczy Zastępczej.
Trenuj z Adamem na zajęciach indywidualnych, na Kursie Efektywnego Kraula, podczas zajęć grupowych i na zajęciach dla dzieci, na poziomie zaawansowanym. Latem natomiast pluskaj się w wodach otwartych.
Image Description

Natalia Pawlak

Instruktor pływania, opiekun i instruktor sportowy na obozach, Ratowniczka WOPR mielnieńskich plaż, od zawsze związana ze sportem była koszykarka Łódzkiego Klubu Sportowego oraz certyfikowany ratownik w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Łódzkim, uzależniona od sportu i zdrowego trybu życia. Jako zodiakalna ryba uwielbia środowisko wodne, pływając na motorówkach, skuterach, windsurfingu. Jednak jej ulubionym stylem jest styl klasyczny.
Przygodę z pływaniem rozpoczęła już w wieku 6 lat. Ceni pracę instruktora, która daje jej możliwość przebywania z inspirującymi ludźmi, a także wielką satysfakcję, kiedy widzi zadowolenie klientów i efekty pracy. Jej specjalnością jest nauka pływania dla szkół i nauka pływania dla przedszkoli oraz zajęcie indywidualne z doskonalenia techniki pływania. Prywatnie jest osobą ambitną i solidną, posiadającą ogromne zapasy empatii i zrozumienia. Nie ma rzeczy niemożliwych. W przyszłości chciałaby zostać sędzią.
W naszej szkółce Natalia trenuje z podczas zajęć dla szkół i przedszkoli oraz treningi indywidualne dla dzieci i dorosłych.
Image Description

Marek Pawlak

Wieloletni instruktor pływania z 13-letnim doświadczeniem. Ratownik WOPR od 1987r., pracujący od ponad 30 lat na mieleńskich plażach. W przeszłości zapaśnik klubu sportowego Budowlani Łódź, gdzie z sukcesami walczył na matach. Pasjonat sportów wodnych, zwolennik nowych efektywnych metod edukacji wodnej. Świetnie przygotowany metodycznie do pracy z małymi dziećmi, posiadacz certyfikatu z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Fachowiec w doskonaleniu technik pływania.
Prowadzi zajęcia z wszystkimi grupami wiekowymi oraz zajęcia dla dzieci wymagających szczególnego podejścia (w tym dzieci z autyzmem oraz zespołem downa) i osobami niesłyszącymi. Trener od zadań specjalnych. Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu oraz oddaniu wykonywanym obowiązkom zapewnia kursantom poczucie bezpieczeństwa. Celem Marka jest pokazanie jak przyjemna może być praca, gdy robisz coś z pasji, a nie z przymusu!
Trenuj z Markiem podczas zajęć dla dzieci na poziomie początkującym oraz zajęć dla dzieci z niepełnosprawnością.
Image Description

Oliwia Król

Miłośniczka pływania i była zawodniczka klubu MKS „Trójka” Łódź. Dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu na wodach otwartych na dystansie 7,5 km oraz Mistrzostw Polski juniorów 17-18 lat na dystansie 4x200m st. dowolnym. Wielokrotnie pływała st. motylkowym i dowolnym w finałach Mistrzostw Polski zarówno juniorskich, jak i seniorskich. Po zakończeniu kariery sportowca wyczynowego, związana z klubem KU AZS UŁ, gdzie zdobyła m. in. brązowy medal na 50m st. motylkowym w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Studentów I roku. Z wykształcenia filolożka słowiańska. Instruktorka pływania od blisko 4 lat, a także wychowawczyni i instruktorka na obozach i półkoloniach od 3 lat. W pracy z podopiecznymi stawia na rozwój umiejętności przez zabawę, dbając przy tym o bezpieczeństwo kursantów i porządek na zajęciach.
W naszej szkole Oliwia prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci oraz treningi indywidualne dla dzieci i dorosłych.
Image Description

Martyna Wardzińska

Pływanie to jej pasja od dziecka. Uprawiała ten sport przez 12 lat zdobywając medale na mistrzostwach Polski seniorów i juniorów. Była studentka akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Każdego dnia stara się zdobywać nową wiedzę i dzielić się nią podczas zajęć. Zawsze uśmiechnięta i pozytywna osoba. Kocha pracę z dziećmi i nauczanie podczas zabawy w wodzie.
W naszej szkole Martyna prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci oraz treningi indywidualne dla dzieci i dorosłych.
Image Description

Bartek Porembski

Absolwent studiów magisterskich kierunku Wychowanie Fizyczne na EWS 
w Warszawie. Licencjonowany instruktor nauki pływania z 5 letnim stażem pracy. Przygodę z pływaniem rozpoczął w wieku 10 lat. Z zawodu Nauczyciel wychowania fizycznego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-wychowawczym nr.6 w Łodzi oraz Ratownik Wodny. Specjalizuje się w nauce dzieci, młodzieży oraz osób słabowidzących. Uwielbia pracę z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, docenia ich niezwykłe zaangażowanie w treningi i efekty ich ciężkiej pracy.
W naszej szkole Bartek prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci oraz treningi indywidualne dla dzieci i dorosłych. Świetnie się sprawdza jako trener dla dzieci z niepełnosprawnością.
Image Description

Anna Sinelnyk

Anna to wielokrotna zwyciężczyni Mistrzostw Ukrainy w pływaniu. Kocha wodę i wszystko co z nią powiązane, nawet łyżwy… ;) Po zakończeniu kariery sportowej zdecydowała się na edukację psychologiczną. Chciała umieć pomóc sobie i innym. Anna wierzy w potencjał każdego człowieka i w prowadzeniu zajęć stawia na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Posiada 17-letnie doświadczenie, które pomogło rozwinąć miłość do wody wielu dorosłym i dzieciom, a także pomóc im w przygotowaniach do zawodów. Sama również do dzisiaj bierze udział w zawodach, doskonaląc własne umiejętności.
Z ogromną pasją i zaangażowaniem Anna prowadzi zajęcia dla dzieci z Ukrainy w naszej szkole. Uczy podstawom pływania, pomaga doskonaleniu technik pływania, a także pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi. Anna prowadzi również zajęcia indywidualne - zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Image Description

Natalia Hanza

Natalia na swoich zajęciach wykorzystuje wiedzę w dziedzinie fizjoterapii i ergoterapii, co sprawia, że podejście do nauki pływania jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Jako certyfikowana specjalistka wychowania fizycznego, Natalia zdaje sobie sprawę z kluczowego znaczenia aktywności fizycznej dla prawidłowego rozwoju dzieci. Jej zaangażowanie w zajęcia z pływania pozwala wprowadzić dzieci w fascynujący świat wody w sposób bezpieczny i pełen radości. Zawsze dbająca o bezpieczeństwo i komfort uczestników, wykazuje się empatią i cierpliwością, co sprawia, że dzieci czują się swobodnie i pewnie podczas zajęć.
W naszej szkole Natalia prowadzi zajęcia dla dzieci z Ukrainy oraz zajęcia indywidualne - zarówno dla dzieci jak i dorosłych.